Kurumsal

Güzel Evden Eve Nakliyat 1962 yılından itibaren dededen toruna, nesilden nesile gelen Profesyonel Ev taşımacılığında sektörün öncü firmasıdır. Uzun yıllardır Profesyonel Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti veren yılların tecrübesine sahip K3 yetki belgesi olan bir firmadır.Kaliteli,profesyonel ve itinalı hizmet anlayışı ile Türkiye’nin bütün bölgelerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bursa’da Evden Eve Nakliyat hizmetinde gerçek kaliteyi bulabileceğiniz,güvenle eşyalarınızı teslim edebileceğiniz Güzel Evden Eve Nakliyat 7 / 24 hizmetinizdedir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübelerle gerek şehir içi olsun , gerekse şehir dışı olsun Türkiye’nin her yerine servis yapmaktadır.

Edindiğimiz tecrübelerle büyük küçük tüm eşyalarınızı hasarsız ve sorunsuz bir şekilde yenı adresinize ulaştırmaktayız.Montaj konusunda da tecrübeli olan elemanlarımız sizleri bir dertten daha kurtarıyor.Elbise dolaplarınız,vestiyer gibi montaj gerektiren eşyalarınız için mobilyacı veya başka birini aramanıza gerek yok. Elemanlarımız bu konuda da tecrübelerini konuşturarak eşyalarınız güzel bir şekilde sökülüp yenı adresinizde tekrar montaj yapabiliyorlar.Ayrıca Güzel evden eve nakliyat,hiç bir sorun çıkmaması adına nakliyat taşımacılığı için gerekli olan Ulaştırma Bakanlığı’nın vermiş olduğu K3 belgesine sahiptir.Bu da nakliyat konusunda ne kadar ciddi ve hassas olduğumuzun bir göstergesidir.Güzel evden eve nakliyat olarak,eşyalarınızı hızlı ve hasarsız bir şekilde yeni adresinizde sizinle buluşturmanın vermiş olduğu memnuniyet bizim asıl hedefimizdir.Taşıma konusunda en büyük yardımcınız olduğumuzda da fayda var.

hakkımızda-icon